Çiçeğinizi Hangi Şehre Gönderelim?
Size en uygun ürünleri listeleyebilmemiz için gönderim bölgenizi seçiniz.
%100 Güvenli Alışveriş
Logo
Üyelik İşlemleri - Kutuda Çiçek | Çiçek Gönder | Balıkesir Çiçek Gönder

Üyelik İşlemleri

Giriş Yap

E-Mail *
Şifre *
 

Üye Ol

E-Mail *
Şifre *
Ad Soyad *
Cep Telefon *
Cinsiyet *
Şehir *
İlçe
Adres
ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 Bu bölümde sitenin genel kullanım şartları, bunlarla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar yer almaktadır.
 
 Bu sözleşme {DOMAIN} (bundan sonra {DOMAIN} olarak bahsedilecektir) ile {DOMAIN} üyeleri (bundan sonra ÜYE olarak tanımlanacaktır) arasında yapılmaktadır.
 
 
 Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen {DOMAIN} sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
 
 {DOMAIN} aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. {DOMAIN}yi ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.
 
 
 1 - Güvenlik ve Kullanım Kuralları
 
 {DOMAIN} üyesi olan herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler, aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.
 
 Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
 
 1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.
 
 1.b. Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin tümüyle veya kısmen kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.
 
 1.c. Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan ÜYE sorumludur. Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük ÜYEye aittir.
 
 1.d. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
 
 
 1.e {DOMAIN} üzerinde ÜYElere verilen hediye çekleri ve indirimler, satılamaz, internet üzerinden {DOMAIN} sistemleri haricinde takas edilemez, paylaşılamaz, devredilemez. Sitenin teknik açıklarından faydalanılarak internet üzerinde satışa sunulan hediye çeklerinin kullanılmasına müsaade edilmez. Her alışverişinizde sadece bir hediye çeki kullanabilirsiniz. Sadece hediye çeki veya indirim kullanmak için oluşturulan ve/veya aktif olmayan üyelikleri {DOMAIN} kendi inisiyatifinde olarak iptal edebilir.
 
 1.f. Üyenin/Kullanıcının, {DOMAIN} kampanyalarının, {DOMAIN}nun  satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, {DOMAIN}ya zarar vermesi, haksız bir kar sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan eylemleri, kampanya veya satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi {DOMAIN}nun kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye kullanılmasının {DOMAIN} tarafından tespit edilmesi durumunda, {DOMAIN}nun kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır.
 
 
 2 - İçerik
 
 2.a. {DOMAIN}da sunulan görsel, yazılı içerik kişisel kullanım içindir. {DOMAIN}nin içeriğinde yer alan bütün metinlerin, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların, seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla, izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir alanda veya internet sitesinde yayınlamak veya {DOMAIN}un izni olmadan link vermek yasaktır.
 
 2.b. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı {DOMAIN}ya ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
 
 
 3- Sorumluluklar
 
 3a. {DOMAIN}yi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak koşuluyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve sitenin olumlu yönde gelişimini sağlamaktır.
 
 3.b. Üye, kayıt işlemlerini tamamlanıp elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek {DOMAIN} sitesini kullanmaya başlayabilir.
 
 3.c. Üye, {DOMAIN} sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile {DOMAIN}nun hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üyeye aittir.
 
 3.d. İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya {DOMAIN} sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, {DOMAIN} tarafından geçici veya sürekli olarak üyenin {DOMAIN}den yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.
 
 3.e. Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin {DOMAIN}yu kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılır ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
 
 3.f. {DOMAIN} ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve {DOMAIN} tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden ve hasar görmesinden {DOMAIN} sorumlu tutulamaz.
 
 3.g. Üye, {DOMAIN}dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz.
 
 3.h. Üyeliği iptal etme ve hesap silme işlemi, müşteri tarafından {DOMAIN} üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.
 
 3.i. {DOMAIN} ya da üyenin kendisi tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı {DOMAIN} silip silmemekte serbesttir, üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.
 
 3.j. Site üyelerinin birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır. Bu durumda oluşabilecek sorunlardan {DOMAIN} sorumlu değildir.
 
 3.k. Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ile ilgili riskler ziyaretçilere aittir.
 
 3.l. {DOMAIN}, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak koşuluyla, üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.
 
 3.m. {DOMAIN}nin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.
 
 3.n. Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için lütfen "Gizlilik Sözleşmesi" sayfasını ziyaret ediniz.
 
 ÜYE, Servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. ÜYE işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle {DOMAIN}nun uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin edecek olup, {DOMAIN}, ÜYEnin sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için ÜYEye aynen rücu hakkını haizdir.
 
 
 4 - Sitemizin Yükümlülükleri ve Haklarıı
 
 4.a. {DOMAIN}, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını, üyenin paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Üyenin {DOMAIN} sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, {DOMAIN} ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.
 
 4.b. {DOMAIN} taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. {DOMAIN}nun her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurmak, servisin içeriğini değiştirmek veya iptal etmek hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu peşinen kabul eder. {DOMAIN}, yenilenmiş güncel kullanım şartlarını yine aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ile üyeye bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, {DOMAIN}da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve {DOMAIN}giyim.comtr sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.
 
 İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri {DOMAIN} sitesine göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın {DOMAIN} tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.
 
 4.c. Üye/Kullanıcı, işbu üyelik ve kullanım koşullarını okuyup kabul ettikten sonra kendisine {DOMAIN}, {DOMAIN}ya ait olan ve/veya {DOMAIN}nun iştiraki olan diğer internet siteleri tarafından gönderilecek her türlü ticarî elektronik iletilere, onay vermiş addolunacaktır. Bu kapsamda Üye/Kullanıcı, {DOMAIN} tarafından kendisine, kişi müdahalesi olmadan çalışan faks, elektronik posta, kısa mesaj gibi otomatik arama sistemleri vasıtasıyla ya da başkaca diğer iletişim vasıtaları ile Üye/Kullanıcıdan başkaca herhangi bir ön izin alınmaksızın bilgilendirme, pazarlama ve/veya reklam amacıyla elektronik ileti gönderebileceğini kabul etmiştir.
 
 Üye/Kullanıcı dilediği zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilecek olup; bunun için, {DOMAIN}ya çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak, bu yöndeki talebi iletmesi yeterli olacaktır. {DOMAIN}, vazgeçme talebinin kendisine kolay bir yolla ve ücretsiz olarak iletilmesini sağlayacak olup; talebin alınmasını müteakip {DOMAIN} derhal bu talebin gereğini yerine getirecektir. Diğer internet sitelerinden gelen e-postalarda vazgeçmek için diğer internet sitelerinde tanımlanan yol izlenmelidir.
 
 
 5 - Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi
 
 Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.
 
 
 6 - Tebligat Adresleri
 
 6.a. {DOMAIN} sitesi üyelerinden peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak üyenin {DOMAIN}ya bildirdiği eposta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.
 
 6.b. Taraflar, mevcut epostalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski epostalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.
 
 6.c. {DOMAIN} nun üyenin kayıtlı eposta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirim e-postanın {DOMAIN} tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra üyeye ulaştığı kabul edilecektir. ÜYE, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.
  

"Sevginizi Kutuya Sığdırdık"

KATEGORİLER

BİLGİLENDİRME

İLETİŞİM